ücretsiz rsca.dll indir

rsca.dll nedir?
Ayrıca IIS RSCA (Runtime State and Control API) implementation veya rsca olarak yazılmış rsca.dll, bir paylaşımlı kütüphane nativerd (nativerd.dll) ve 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri de dahil olmak üzere, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows Vista ve Windows XP yüklü bilgisayarlarda msdt.exe. DLL rsca.dll 31232 sistem dosyaları ile ilişkili olan ve çoğu Prey 2, Immunet Plus ve Mozilla 1.9.2.12 gibi yazılım programları çalıştırmak için kullanılır.

rsca.dll hatası belirtileri:
Dosya rsca.dll ile sorun olduğunda, bilgisayarınız aşağıdaki hata belirtiler olurdu:

1. rsca.dll eksik rsca.dll bulamıyorum, rsca.dll yükleyemiyor
2. nativerd (nativerd.dll) bulunamadı
3. ölüm rscaext (rscaext.dll) mavi ekran
4. msdt.exe Prey 2 başlatma eksik
5. Windows başlangıç ​​ve kayıt rsca.dll hatası
6. 2 Görev Yöneticisi'nde nativerd (nativerd.dll) ve yüksek CPU / Bellek kullanımı
7. Mozilla 1.9.2.12 çalıştırırken rsca.dll giriş noktası bulunamadı

rsca.dll sorunları gidermek ve onarmak için nasıl?
rsca.dll hatası en kısa sürede tamir değilse, bilgisayarınız artık düzgün çalışmaya devam eder. rsca.dll sorunu gidermek için, rsca.dll dosyası fixer gerekir. Krysta Doss, Qzone bir web trafik analizi uzmanı, 7/13/2009 5:26:55 PM yılından bu yana 3647422 rsca.dll çözüm istekleri toplam söyledi. O da rsca.dll hatayı düzeltmek için etkili bir yol DLL Suite kullanmaktır bahsettiniz.

rsca.dll düzeltmek için DLL Suite nasıl kullanılır?
DLL Suite arkasındaki fikir her DLL onarımı daha kolay hale getirmek için, hatta ortak bilgisayar kullanıcıları 3 fare tıklaması ile yapılır Bu karmaşık bir iş yapabilirsiniz. rsca.dll onarım için ne yapmanız gerekir, DLL Suite indirmek bilgisayarınızı tarar ve sonra rsca.dll sorunları tamir etmektir.

rsca.dll hatası nedeni:
Eğer rsca.dll hatası nedeniyle Virus:W97M/Claud.D enfeksiyon olduğunu var neden Immunet Plus tarafından yayınlanan verileri gösterir. Geraldo Mangen, Immunet Plus antivirüs merkezinde lideri, 31232 çevresindeki bilgisayarlar Virus:W97M/Claud.D günlük saldırısına uğradığını söyledi. Zaman Virus:W97M/Claud.D yükler, http://www.rosecitysoftware.com/reg1aid/ malware Program:Win32/Caishow indirmek ve yüklemek için başlar. Aynı zamanda, Virus:W97M/Claud.D etkilenen makineleri özel bilgi toplamak ve daha sonra elektronik yollarla uzak sunucuya bu verileri karşıya.

Virus:W97M/Claud.D Program:Win32/Caishow kurulumdan sonra kendiliğinden kapanır ve silecektir. En ciddi sorunu önümüzdeki Program:Win32/Caishow olduğunu, bilgisayarınızı tarar 3647422 çevresinde sahte sistem hataları göstermek ve rsca.dll sorunu düzeltmek için onları temizlemek için ödemek isteyecektir. Eğer bu sözde önerilen eylemleri varsa, sistem başlatma ve Prey 2 operasyon sırasında ölüm rsca.dll mavi ekran alacak.

Hoşunuza gidebilecek rsca.dll SSS:

S: Immunet Plus yardım rsca.dll sorunları tamir edebilir misin?
A: Immunet Plus yalnızca kaldırır ve rsca.dll siler Virus:W97M/Claud.D virüs varsa, düzeltme rsca.dll hatası yardımcı olacaktır. Ama asıl gerçeği antivirüs yazılım programları çoğu sadece rsca.dll virüs kaldırmak değil, aynı zamanda dosya rsca.dll silmek değildir. Yani hala rsca.dll Virus:W97M/Claud.D çıkarıldıktan sonra hata eksik olsun neden olduğunu.

S: rsca.dll hatayı düzeltmek için Program:Win32/Caishow kaldırabilir miyim?
A: Program:Win32/Caishow kurulumdan sonra rsca.dll hatası varsa, yazılım rsca.dll sorunu çözmek için kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ama şimdiye kadar bilgisayar kullanıcılarının hiçbiri şans var; Program:Win32/Caishow tarafından tanıtıldı DLL rsca.dll ve değişiklikleri rsca.dll kayıt defteri girdilerini yeniden yazar çünkü bu. Eğer Program:Win32/Caishow ile kayıt defteri temizleme sonrası ölüm rsca.dll mavi ekran görmek nedeni budur.

S: Ben Sylvania bilgisayar rsca.dll mavi ekran durdurmak için IIS RSCA (Runtime State and Control API) implementation sürücüsü yükseltebilir miyim?
A: IIS RSCA (Runtime State and Control API) implementation sürücüsünü güncelleme rsca.dll sorunu çözmek için en çok kullanılan yoldur, ama rsca.dll ilişkili dosyasında hata var, özellikle bu, önerilen bir çalışılabilir bir çözüm değildir: msdt.exe ve rscaext (rscaext.dll). Bu 2 dosya iki sorun olup olmadığını belirlemek için, bilgisayarınızı tarar ve tarama sonuçlarında listelenen olmadığını kontrol etmek DLL Suite kullanabilirsiniz.

S: Ben tamir edebilir ve elle rsca.dll dosyasını yüklemek?
C: Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET ve tüm süreci kolay. Ne yapmanız gereken şudur:

1. Sistem kurulum diski, sizinki ile aynı sistemde çalışan başka bir PC'den veya DLL Suite veritabanı sayesinde rsca.dll al.
2. winsxs\amd64_microsoft-windows-iis-sharedlibraries_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_6cde646bce835df3\/System32/Windows/C: rsca.dll kaydet
3. Regsvr32 rsca.dll ve basın CMD penceresinde girin

S: Ben ücretsiz rsca.dll dosyasını indirmek için DLL Suite kullanabilir miyim?
C: Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET. DLL Suite otomatik düzeltme rsca.dll sorunu yardımcı olur, ama aynı zamanda kullanıcılar için özgür rsca.dll indirmenize izin veriyor sadece. 7/13/2009 5:26:55 PM yılından bu yana, 3647422 rsca.dll indirmeler toplam DLL Suite kullanıcılar tarafından alınmış ve bunlardan 31232 otomatik rsca.dll sorunu gidermek için ücretli sürümü seçti edilmiştir. rsca.dll İndirmeyi başlatmak için, DLL Suite indirmek ve daha sonra yazılım arayüzü önerilen talimat alınız.

rsca.dll hatası nasıl önleyebilirim?
rsca.dll sorunlar nedeniyle Virus:W97M/Claud.D virüs enfeksiyonu, malware Program:Win32/Caishow, antivirüs Immunet Plus yükleme, eksik msdt.exe, güncel IIS RSCA (Runtime State and Control API) implementation sürücü dahil birçok yönleri için ortaya çıkabilir, vb rsca.dll hatayı düzeltmek ve önlemek için yapabileceğiniz Aşağıdaki yöntem:

  1. Sizin IIS RSCA (Runtime State and Control API) implementation sürücü güncel ve DLL sürümleri tüm DLL Suite ile doğru olmasıdır tutun. DLL Suite Indir
  2. Max Utilities ile rsca.dll geçersiz kayıt defteri anahtarlarını temizleyin. Max Utilities Indir
  3. Bilgisayarınızda anti-spyware Hit Malware kullanarak ücretsiz Virus:W97M/Claud.D ve Program:Win32/Caishow olduğunu tutun. Hit Malware Indir

rsca.dll onarım aracı