Pobierz rasphone.exe darmo

Co to jest rasphone.exe?
rasphone.exe, również pisane jako Remote Access Phonebook lub rasphone, to wspólna biblioteka dla rasmxs (rasmxs.dll) i x3daudio1_7.dll zainstalowanych w komputerach z systemem Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows Vista i Windows XP, w tym 32-bitowych i 64-bitowych systemów operacyjnych. rasphone.exe DLL jest związane z 50176 plików systemowych, a większość z nich są wykorzystywane do wykonywania programy jak EverQuest: Gates of Discord, Kaspersky Mobile Security 9 i Safari 534.48.3. Objawy błędu rasphone.exe:
Gdy jest problem z rasphone.exe pliku, komputer będzie miał następujące objawy o błędach:

 1. rasphone.exe brakuje, nie można znaleźć rasphone.exe, nie może załadować rasphone.exe
 2. rasmxs (rasmxs.dll) nie została znaleziona
 3. rasplap (rasplap.dll) niebieski ekran śmierci
 4. x3daudio1_7.dll brakuje starcie EverQuest: Gates of Discord
 5. Błąd rasphone.exe w starcie Windows i rejestru
 6. rasmxs (rasmxs.dll) 2 w Menedżerze zadań i wysoka CPU / Memory usage
 7. Punktu wejścia nie znaleziono rasphone.exe gdy uruchomiony Safari 534.48.3

Jak naprawić i naprawiania rasphone.exe?
Jeśli błąd rasphone.exe nie jest naprawiony tak szybko jak to możliwe, komputer nie będzie już działać poprawnie. Aby rozwiązać problem, rasphone.exe, musisz fixer pliku rasphone.exe. Jacelyn Forcade, ruch internetowy ekspert analizy z Flickr, powiedział w sumie 9471513 rozwiązań wniosków rasphone.exe od 7/13/2009 4:54:47 PM roku. Wspomniał także skuteczny sposób, aby naprawić błąd rasphone.exe jest użycie DLL Suite. Jak korzystać DLL Suite naprawić rasphone.exe?
Ideą DLL Suite jest, aby każda naprawa DLL się łatwiejsze, a nawet wspólne użytkownicy komputerów mogą tą skomplikowaną pracę wykonaną z 3 kliknięć myszką. Do naprawy rasphone.exe, co musisz zrobić, to pobrać DLL Suite, przeskanować komputer, a następnie naprawić problemy rasphone.exe.

Przyczyna błędu rasphone.exe:
Dane publikowane przez Kaspersky Mobile Security 9 pokazuje dlaczego masz błąd rasphone.exe z powodu infekcji Backdoor:Win32/Cazdoor.M. Karima Bartle, lider w Kaspersky Mobile Security 9 Antivirus centrum, powiedział w okolicy 50176 komputery zostały zainfekowane przez Backdoor:Win32/Cazdoor.M codziennego. Kiedy ładuje Backdoor:Win32/Cazdoor.M, zaczyna pobierać i instalować Program:Win32/AdsAlert malware z http://download.cnet.com. W tym samym czasie, Backdoor:Win32/Cazdoor.M będzie zbierać informacje prywatne od zagrożonych komputerach, a następnie przekazać te dane do zdalnego serwera za pośrednictwem środków elektronicznych.

Backdoor:Win32/Cazdoor.M będzie zamknąć i usunąć się po Program:Win32/AdsAlert instalacji. Najpoważniejszy problem dalej jest Program:Win32/AdsAlert skanuje komputer, wyświetlić okolicy 9471513 fałszywe błędy systemu i poprosić płacić oczyścić je rozwiązać problem rasphone.exe. Jeśli wziąć te tzw zalecane działania, będziesz otrzymywać rasphone.exe niebieski ekran śmierci podczas uruchamiania systemu i funkcjonowania warowni.

NZP rasphone.exe mogą Cię zainteresować:

P: Czy moja pomoc Kaspersky Mobile Security 9 rozwiązać problemy rasphone.exe?
Jeśli Kaspersky Mobile Security 9 tylko usuwa i usuwa wirusa Backdoor:Win32/Cazdoor.M od rasphone.exe, że to pomoże naprawić błąd rasphone.exe. Ale rzeczywista prawda większość programów antywirusowych nie tylko usunąć wirusa rasphone.exe, ale również usunąć rasphone.exe pliku. To dlatego wciąż rasphone.exe brakuje błąd po usunięciu Backdoor:Win32/Cazdoor.M.

Q: Czy mogę odinstalować Program:Win32/AdsAlert naprawić błąd rasphone.exe?
Jeśli masz błąd rasphone.exe po Program:Win32/AdsAlert instalacji, możesz spróbować odinstalować oprogramowanie do rozwiązania problemu rasphone.exe. Ale do tej pory żaden z użytkowników komputerów nie mają szczęścia, to dlatego, że DLL wprowadzone Program:Win32/AdsAlert re-pisze rasphone.exe i zmiany wpisów w rejestrze rasphone.exe. Dlatego widzisz rasphone.exe niebieski ekran śmierci po czyszczenie rejestru przez Program:Win32/AdsAlert.

Q: Czy mogę uaktualnić sterownik Remote Access Phonebook przestać rasphone.exe niebieski ekran na mój komputer Sager?
Aktualizacja sterownika Remote Access Phonebook jest najczęściej używanym sposobem rozwiązania problemu rasphone.exe, ale to nie jest to zalecana praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy jest błąd rasphone.exe związane sprawy: x3daudio1_7.dll i rasplap (rasplap.dll). Aby ustalić, czy jest problem z obu tych 2 plików, można użyć DLL Suite przeskanować komputer i sprawdzić, czy są one wymienione w wynikach skanowania.

Q: Czy mogę naprawić i zainstalować plik rasphone.exe ręcznie?
Odpowiedź jest absolutnie tak, a cały proces jest łatwy. Co trzeba zrobić, to:

 1. Odzyskaj rasphone.exe z dysku instalacyjnego systemu, innego komputera w taki sam system z Ciebie, lub poprzez DLL Suite bazy.
 2. Zapisz rasphone.exe do C:\Windows\System32\System32\
 3. Wpisz regsvr32 rasphone.exe i naciśnij klawisz Enter w oknie CMD

Q: Czy mogę używać DLL Suite pobrać plik rasphone.exe za darmo?
Odpowiedź jest absolutnie tak. DLL Suite nie tylko pomaga rozwiązać problem rasphone.exe automatycznie, ale także pozwala użytkownikom na pobranie rasphone.exe za darmo. Od 7/13/2009 4:54:47 PM roku, w sumie 9471513 rasphone.exe pobrań została podjęta przez użytkowników i 50176 DLL Suite z nich wybrał płatną wersję, aby rozwiązać problem rasphone.exe automatycznie. Aby rozpocząć pobieranie rasphone.exe, pobierz DLL Suite a następnie przyjmować zalecaną instrukcją na interfejsie oprogramowania.

Jak zapobiec błąd rasphone.exe?
Problemy mogą wynikać rasphone.exe do wielu aspektów, w tym zakażenia Backdoor:Win32/Cazdoor.M wirusów, malware Program:Win32/AdsAlert, Antivirus Kaspersky Mobile Security 9 instalacji, x3daudio1_7.dll brakuje, nieaktualne kierowcy Remote Access Phonebook itp. Aby naprawić i zapobiec błąd rasphone.exe, można wziąć z następujących metod:

 1. Staraj się kierowca Remote Access Phonebook na bieżąco i wszystkich wersji DLL są poprawne z DLL Suite. Pobierz DLL Suite
 2. Posprzątaj nieprawidłowe klucze rejestru z rasphone.exe z Max Utilities. Pobierz Max Utilities
 3. Trzymaj komputer jest Backdoor:Win32/Cazdoor.M i Program:Win32/AdsAlert darmo za pomocą anty-spyware Hit Malware. Pobierz Hit Malware

rasphone.exe narzędzie do naprawy