ücretsiz wmplayer.exe indir

wmplayer.exe nedir?
Ayrıca Windows Media Player veya wmplayer olarak yazılmış wmplayer.exe, bir paylaşımlı kütüphane wmpconfig (wmpconfig.exe) ve 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri de dahil olmak üzere, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows Vista ve Windows XP yüklü bilgisayarlarda gpsvc.dll. DLL wmplayer.exe 167424 sistem dosyaları ile ilişkili olan ve çoğu Game of Thrones, Quick Heal Mobile Security ve Safari 6531.22.7 gibi yazılım programları çalıştırmak için kullanılır.

wmplayer.exe hatası belirtileri:
Dosya wmplayer.exe ile sorun olduğunda, bilgisayarınız aşağıdaki hata belirtiler olurdu:

1. wmplayer.exe eksik wmplayer.exe bulamıyorum, wmplayer.exe yükleyemiyor
2. wmpconfig (wmpconfig.exe) bulunamadı
3. ölüm wmploc (wmploc.DLL) mavi ekran
4. gpsvc.dll Game of Thrones başlatma eksik
5. Windows başlangıç ​​ve kayıt wmplayer.exe hatası
6. 2 Görev Yöneticisi'nde wmpconfig (wmpconfig.exe) ve yüksek CPU / Bellek kullanımı
7. Safari 6531.22.7 çalıştırırken wmplayer.exe giriş noktası bulunamadı

wmplayer.exe sorunları gidermek ve onarmak için nasıl?
wmplayer.exe hatası en kısa sürede tamir değilse, bilgisayarınız artık düzgün çalışmaya devam eder. wmplayer.exe sorunu gidermek için, wmplayer.exe dosyası fixer gerekir. Hortense Crumwell, ReverbNation.com bir web trafik analizi uzmanı, 7/13/2009 5:23:41 PM yılından bu yana 7156773 wmplayer.exe çözüm istekleri toplam söyledi. O da wmplayer.exe hatayı düzeltmek için etkili bir yol DLL Suite kullanmaktır bahsettiniz.

wmplayer.exe düzeltmek için DLL Suite nasıl kullanılır?
DLL Suite arkasındaki fikir her DLL onarımı daha kolay hale getirmek için, hatta ortak bilgisayar kullanıcıları 3 fare tıklaması ile yapılır Bu karmaşık bir iş yapabilirsiniz. wmplayer.exe onarım için ne yapmanız gerekir, DLL Suite indirmek bilgisayarınızı tarar ve sonra wmplayer.exe sorunları tamir etmektir.

wmplayer.exe hatası nedeni:
Eğer wmplayer.exe hatası nedeniyle TrojanSpy:Win32/Banker.CK enfeksiyon olduğunu var neden Quick Heal Mobile Security tarafından yayınlanan verileri gösterir. Kaley Pech, Quick Heal Mobile Security antivirüs merkezinde lideri, 167424 çevresindeki bilgisayarlar TrojanSpy:Win32/Banker.CK günlük saldırısına uğradığını söyledi. Zaman TrojanSpy:Win32/Banker.CK yükler, http://www.softrescue.com/ malware Program:Win32/CaiFu indirmek ve yüklemek için başlar. Aynı zamanda, TrojanSpy:Win32/Banker.CK etkilenen makineleri özel bilgi toplamak ve daha sonra elektronik yollarla uzak sunucuya bu verileri karşıya.

TrojanSpy:Win32/Banker.CK Program:Win32/CaiFu kurulumdan sonra kendiliğinden kapanır ve silecektir. En ciddi sorunu önümüzdeki Program:Win32/CaiFu olduğunu, bilgisayarınızı tarar 7156773 çevresinde sahte sistem hataları göstermek ve wmplayer.exe sorunu düzeltmek için onları temizlemek için ödemek isteyecektir. Eğer bu sözde önerilen eylemleri varsa, sistem başlatma ve Game of Thrones operasyon sırasında ölüm wmplayer.exe mavi ekran alacak.

Hoşunuza gidebilecek wmplayer.exe SSS:

S: Quick Heal Mobile Security yardım wmplayer.exe sorunları tamir edebilir misin?
A: Quick Heal Mobile Security yalnızca kaldırır ve wmplayer.exe siler TrojanSpy:Win32/Banker.CK virüs varsa, düzeltme wmplayer.exe hatası yardımcı olacaktır. Ama asıl gerçeği antivirüs yazılım programları çoğu sadece wmplayer.exe virüs kaldırmak değil, aynı zamanda dosya wmplayer.exe silmek değildir. Yani hala wmplayer.exe TrojanSpy:Win32/Banker.CK çıkarıldıktan sonra hata eksik olsun neden olduğunu.

S: wmplayer.exe hatayı düzeltmek için Program:Win32/CaiFu kaldırabilir miyim?
A: Program:Win32/CaiFu kurulumdan sonra wmplayer.exe hatası varsa, yazılım wmplayer.exe sorunu çözmek için kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ama şimdiye kadar bilgisayar kullanıcılarının hiçbiri şans var; Program:Win32/CaiFu tarafından tanıtıldı DLL wmplayer.exe ve değişiklikleri wmplayer.exe kayıt defteri girdilerini yeniden yazar çünkü bu. Eğer Program:Win32/CaiFu ile kayıt defteri temizleme sonrası ölüm wmplayer.exe mavi ekran görmek nedeni budur.

S: Ben NEC bilgisayar wmplayer.exe mavi ekran durdurmak için Windows Media Player sürücüsü yükseltebilir miyim?
A: Windows Media Player sürücüsünü güncelleme wmplayer.exe sorunu çözmek için en çok kullanılan yoldur, ama wmplayer.exe ilişkili dosyasında hata var, özellikle bu, önerilen bir çalışılabilir bir çözüm değildir: gpsvc.dll ve wmploc (wmploc.DLL). Bu 2 dosya iki sorun olup olmadığını belirlemek için, bilgisayarınızı tarar ve tarama sonuçlarında listelenen olmadığını kontrol etmek DLL Suite kullanabilirsiniz.

S: Ben tamir edebilir ve elle wmplayer.exe dosyasını yüklemek?
C: Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET ve tüm süreci kolay. Ne yapmanız gereken şudur:

1. Sistem kurulum diski, sizinki ile aynı sistemde çalışan başka bir PC'den veya DLL Suite veritabanı sayesinde wmplayer.exe al.
2. winsxs\amd64_microsoft-windows-mediaplayer-core_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_675eb4c668cac03c\/System32/Windows/C: wmplayer.exe kaydet
3. Regsvr32 wmplayer.exe ve basın CMD penceresinde girin

S: Ben ücretsiz wmplayer.exe dosyasını indirmek için DLL Suite kullanabilir miyim?
C: Bu sorunun cevabı kesinlikle EVET. DLL Suite otomatik düzeltme wmplayer.exe sorunu yardımcı olur, ama aynı zamanda kullanıcılar için özgür wmplayer.exe indirmenize izin veriyor sadece. 7/13/2009 5:23:41 PM yılından bu yana, 7156773 wmplayer.exe indirmeler toplam DLL Suite kullanıcılar tarafından alınmış ve bunlardan 167424 otomatik wmplayer.exe sorunu gidermek için ücretli sürümü seçti edilmiştir. wmplayer.exe İndirmeyi başlatmak için, DLL Suite indirmek ve daha sonra yazılım arayüzü önerilen talimat alınız.

wmplayer.exe hatası nasıl önleyebilirim?
wmplayer.exe sorunlar nedeniyle TrojanSpy:Win32/Banker.CK virüs enfeksiyonu, malware Program:Win32/CaiFu, antivirüs Quick Heal Mobile Security yükleme, eksik gpsvc.dll, güncel Windows Media Player sürücü dahil birçok yönleri için ortaya çıkabilir, vb wmplayer.exe hatayı düzeltmek ve önlemek için yapabileceğiniz Aşağıdaki yöntem:

  1. Sizin Windows Media Player sürücü güncel ve DLL sürümleri tüm DLL Suite ile doğru olmasıdır tutun. DLL Suite Indir
  2. Max Utilities ile wmplayer.exe geçersiz kayıt defteri anahtarlarını temizleyin. Max Utilities Indir
  3. Bilgisayarınızda anti-spyware Hit Malware kullanarak ücretsiz TrojanSpy:Win32/Banker.CK ve Program:Win32/CaiFu olduğunu tutun. Hit Malware Indir

wmplayer.exe onarım aracı