WindowsCodecs.dll – Naprawa i Bezpłatne Pobierz dla Windows 7/8/XP/Vista


Co to jest WindowsCodecs.dll?
WindowsCodecs.dll, również pisane jako Microsoft Windows Codecs Library lub WindowsCodecs, to wspólna biblioteka dla wincredprovider (wincredprovider.dll) i redbook.sys zainstalowanych w komputerach z systemem Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows Vista i Windows XP, w tym 32-bitowych i 64-bitowych systemów operacyjnych. WindowsCodecs.dll DLL jest związane z 1011200 plików systemowych, a większość z nich są wykorzystywane do wykonywania programy jak Dark Age of Camelot, F-PROT Antivirus Products & Services i Opera Mini 4.3.25172.

Objawy błędu WindowsCodecs.dll:
Gdy jest problem z WindowsCodecs.dll pliku, komputer będzie miał następujące objawy o błędach:

 1. WindowsCodecs.dll brakuje, nie można znaleźć WindowsCodecs.dll, nie może załadować WindowsCodecs.dll
 2. wincredprovider (wincredprovider.dll) nie została znaleziona
 3. WindowsCodecsExt (WindowsCodecsExt.dll) niebieski ekran śmierci
 4. redbook.sys brakuje starcie Dark Age of Camelot
 5. Błąd WindowsCodecs.dll w starcie Windows i rejestru
 6. wincredprovider (wincredprovider.dll) 2 w Menedżerze zadań i wysoka CPU / Memory usage
 7. Punktu wejścia nie znaleziono WindowsCodecs.dll gdy uruchomiony Opera Mini 4.3.25172

Jak naprawić i naprawiania WindowsCodecs.dll?
Jeśli błąd WindowsCodecs.dll nie jest naprawiony tak szybko jak to możliwe, komputer nie będzie już działać poprawnie. Aby rozwiązać problem, WindowsCodecs.dll, musisz fixer pliku WindowsCodecs.dll. Bernarda Cuoco, ruch internetowy ekspert analizy z Hyves, powiedział w sumie 9247041 rozwiązań wniosków WindowsCodecs.dll od 7/13/2009 4:29:14 PM roku. Wspomniał także skuteczny sposób, aby naprawić błąd WindowsCodecs.dll jest użycie DLL Suite.

Jak korzystać DLL Suite naprawić WindowsCodecs.dll?
Ideą DLL Suite jest, aby każda naprawa DLL się łatwiejsze, a nawet wspólne użytkownicy komputerów mogą tą skomplikowaną pracę wykonaną z 3 kliknięć myszką. Do naprawy WindowsCodecs.dll, co musisz zrobić, to pobrać DLL Suite, przeskanować komputer, a następnie naprawić problemy WindowsCodecs.dll.

Przyczyna błędu WindowsCodecs.dll:
Dane publikowane przez F-PROT Antivirus Products & Services pokazuje dlaczego masz błąd WindowsCodecs.dll z powodu infekcji Virus:DOS/BackTime.1234. Chester Horstead, lider w F-PROT Antivirus Products & Services Antivirus centrum, powiedział w okolicy 1011200 komputery zostały zainfekowane przez Virus:DOS/BackTime.1234 codziennego. Kiedy ładuje Virus:DOS/BackTime.1234, zaczyna pobierać i instalować Program:Win32/Cnzz malware z http://www.patrolsoftware.com. W tym samym czasie, Virus:DOS/BackTime.1234 będzie zbierać informacje prywatne od zagrożonych komputerach, a następnie przekazać te dane do zdalnego serwera za pośrednictwem środków elektronicznych.

Virus:DOS/BackTime.1234 będzie zamknąć i usunąć się po Program:Win32/Cnzz instalacji. Najpoważniejszy problem dalej jest Program:Win32/Cnzz skanuje komputer, wyświetlić okolicy 9247041 fałszywe błędy systemu i poprosić płacić oczyścić je rozwiązać problem WindowsCodecs.dll. Jeśli wziąć te tzw zalecane działania, będziesz otrzymywać WindowsCodecs.dll niebieski ekran śmierci podczas uruchamiania systemu i funkcjonowania warowni.

NZP WindowsCodecs.dll mogą Cię zainteresować:

P: Czy moja pomoc F-PROT Antivirus Products & Services rozwiązać problemy WindowsCodecs.dll?
Jeśli F-PROT Antivirus Products & Services tylko usuwa i usuwa wirusa Virus:DOS/BackTime.1234 od WindowsCodecs.dll, że to pomoże naprawić błąd WindowsCodecs.dll. Ale rzeczywista prawda większość programów antywirusowych nie tylko usunąć wirusa WindowsCodecs.dll, ale również usunąć WindowsCodecs.dll pliku. To dlatego wciąż WindowsCodecs.dll brakuje błąd po usunięciu Virus:DOS/BackTime.1234.

Q: Czy mogę odinstalować Program:Win32/Cnzz naprawić błąd WindowsCodecs.dll?
Jeśli masz błąd WindowsCodecs.dll po Program:Win32/Cnzz instalacji, możesz spróbować odinstalować oprogramowanie do rozwiązania problemu WindowsCodecs.dll. Ale do tej pory żaden z użytkowników komputerów nie mają szczęścia, to dlatego, że DLL wprowadzone Program:Win32/Cnzz re-pisze WindowsCodecs.dll i zmiany wpisów w rejestrze WindowsCodecs.dll. Dlatego widzisz WindowsCodecs.dll niebieski ekran śmierci po czyszczenie rejestru przez Program:Win32/Cnzz.

Q: Czy mogę uaktualnić sterownik Microsoft Windows Codecs Library przestać WindowsCodecs.dll niebieski ekran na mój komputer Cyberpower?
Aktualizacja sterownika Microsoft Windows Codecs Library jest najczęściej używanym sposobem rozwiązania problemu WindowsCodecs.dll, ale to nie jest to zalecana praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy jest błąd WindowsCodecs.dll związane sprawy: redbook.sys i WindowsCodecsExt (WindowsCodecsExt.dll). Aby ustalić, czy jest problem z obu tych 2 plików, można użyć DLL Suite przeskanować komputer i sprawdzić, czy są one wymienione w wynikach skanowania.

Q: Czy mogę naprawić i zainstalować plik WindowsCodecs.dll ręcznie?
Odpowiedź jest absolutnie tak, a cały proces jest łatwy. Co trzeba zrobić, to:

 1. Odzyskaj WindowsCodecs.dll z dysku instalacyjnego systemu, innego komputera w taki sam system z Ciebie, lub poprzez DLL Suite bazy.
 2. Zapisz WindowsCodecs.dll do C:WindowsSystem32System32
 3. Wpisz regsvr32 WindowsCodecs.dll i naciśnij klawisz Enter w oknie CMD

Q: Czy mogę używać DLL Suite pobrać plik WindowsCodecs.dll za darmo?
Odpowiedź jest absolutnie tak. DLL Suite nie tylko pomaga rozwiązać problem WindowsCodecs.dll automatycznie, ale także pozwala użytkownikom na pobranie WindowsCodecs.dll za darmo. Od 7/13/2009 4:29:14 PM roku, w sumie 9247041 WindowsCodecs.dll pobrań została podjęta przez użytkowników i 1011200 DLL Suite z nich wybrał płatną wersję, aby rozwiązać problem WindowsCodecs.dll automatycznie. Aby rozpocząć pobieranie WindowsCodecs.dll, pobierz DLL Suite a następnie przyjmować zalecaną instrukcją na interfejsie oprogramowania.

Jak zapobiec błąd WindowsCodecs.dll?
Problemy mogą wynikać WindowsCodecs.dll do wielu aspektów, w tym zakażenia Virus:DOS/BackTime.1234 wirusów, malware Program:Win32/Cnzz, Antivirus F-PROT Antivirus Products & Services instalacji, redbook.sys brakuje, nieaktualne kierowcy Microsoft Windows Codecs Library itp. Aby naprawić i zapobiec błąd WindowsCodecs.dll, można wziąć z następujących metod:

 1. Staraj się kierowca Microsoft Windows Codecs Library na bieżąco i wszystkich wersji DLL są poprawne z DLL Suite. Pobierz DLL Suite
 2. Posprzątaj nieprawidłowe klucze rejestru z WindowsCodecs.dll z UniOptimizer. Pobierz UniOptimizer
 3. Trzymaj komputer jest Virus:DOS/BackTime.1234 i Program:Win32/Cnzz darmo za pomocą anty-spyware Hit Malware. Pobierz Hit Malware

 

 

DLL Suite Screenshot

Tags: , ,